- Alüminyum plaka eşanjör - Kompakt tasarım - Dijital Kontröller - Montaj ve bakım kolaylığı

Genel Özellikler

Avantajlar

- Basınç düşümünün az olması kompresör verimliliğini korur. - Ürünün çok kısa sürede açılıp çalışmaya hazır olması üretim süresini arttırır - Tüm kurutucular doğru bileşenler ile en az enerjiyi tüketmek üzere özel olarak tasarlanmıştır - Yüksek enerji tasarrufu sağlayan R134a soğutucu gaz tüm modellerimizde standarttır. - Bold’un eşsiz son teknoloji eşanjör tasarımı sayesinde rakiplerine göre çok daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. - Sınıfının en iyi soğutucu kompresörlerini kullanan Bold kurutucuları tüm rakip kurutuculara oranla daha az enerji harcamaktadır. - Kondanser fanlarının basınç anahtarları ile kontrol edilmesi sayesinde sistem her zaman ihtiyaç duyulan koşullarda çalıştırılmakta bu sayede yüksek bir enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Kompakt Tasarım

Bold kurutucuları oldukça güvenilir, verimli olmanın dışında uygun fiyatlıdırlar. Bold kurutucuları çok küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bold kurutucularının içinde standart olarak gelen filtreler servis teknisyenleri ve son kullanıcılar için büyük bir avantaj sağlar, çünkü kurutucunun giriş ve çıkışına ayrıca başka bir filtre bağlamaya ve borulama yapmaya gerek yoktur. Bold kurutucuları kullandığı bu bütünleşmiş filtreler sayesinde zaman kazanılır, borulama maliyeti ve alandan tasarruf edilir. Kompakt tasarım ayrıca nakliye sırasında tasarruf ve kolaylık sağlar.

Alüminyum Plaka Eşanjör Standarttır

- Düşük basınç düşümü - İnce alüminyum plaka tasarımı - Geniş ısı transfer yüzeyi alanı - Kalın kesitli tank tasarımı sayesinde sağlam - Su ayırıcısı en iyi performansı sağlamak için optimize edilmiş olması - En iyi performans için tasarlanmış su separatörü

+90 (212) 448 66 66   +90 (212) 671 05 09   +90 (532) 256 81 66   +90 (554) 377 90 80  

info@havakom.com.tr   http://havakom.com.tr  

Hafta İçi : 08:30 - 18:00 / Cumartesi : 08:30 - 13:30

Ziya Gökalp Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, No: 73/1, Başakşehir, İstanbul (Aymakop Sanayi Sitesi Karşısı)

41° 4' 50.423"N, 28° 47' 7.771"E

Web sitemizde bulunan her görsel lisanslı ve izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır.